Kifejezetten jó meccset játszottak a fővárosban az Illés Akadémia U14-esei.

Honvéd-MFA U14 – Illés Akadémia U14 2–1 (0–0)
Illés Aka. U14:
Buzás – Novák B., Máté (Hányi B., 73.), Lajos, Lengyel – Uray (Bajzek, 61.), Németh L., Baranyi – Bangó (Szukics, 73.), Wiedner (Majlinger, 61.), Ihász. Vezetőedző: Sátori Barnabás.
Gólszerzők: Wiedner (43., 0–1)

Kissé hűvős időben játszottak a csapatok, ám ellentétben a Szombathelyen megrendezett találkozókkal, sem a széllel, sem az esővel nem kellett megküzdeni. Taktikusan játszott a Honvéd, jobbára a középsó zónában védekeztek, kivárásra játszottak. Amikor pedig a kapunk elé kerültek, akkor azt általában pontrúgás előzte meg: ebben mindig benne rejlett a veszély. Nem sokkal a szünet után előnybe kerültünk: Ihász Bendegúz cselezett balról befelé, majd tökéletes ütemű passzal ugratta ki Wiedner Móricot, aki higgadtan értékesítette a helyzetét: kivárt, és a hosszúba belsőzött, 0–1. Negyedóra elteltével egyenlítettek a piros-feketék: egy oldalszabadrúgás utáni csúsztatott fejesből módosult az eredmény. Sőt, újabb öt perc és egy új pontrúgás után már a kispestieknél volt az előny, ezúttal szögletből érkezett a labda, 2–1. Mentünk előre az egyenlítésért, erővel is nagyon jól bírtuk a találkozó végét. A legnagyobb lehetőségünk az utolsó percben volt, amikor Baranyi Borisz lépett meg, ám a védője javítani tudott és nagy helyzetben mentett, így a kiegyenlített és nagyon jó iramú mérkőzést a Honvéd nyerte meg 2–1-re.

Ezúton is köszönjük az U13-as korosztályunknak, hogy több játékossal is kisegítettek bennünket. Megemelem a nemlétező kalapomat a srácok előtt! Akik ma pályára léptek, a tudásuk legjavát adták. Fontos visszajelzés nekünk, hogy az ellenfél stábja dicsért bennünket. Nagyon jó utánpótlás-mérkőzést játszottunk, és ez a legfontosabb ebben a korban, hiszen ez szolgálja a fejlődésüket