Párharcerősen és kreatívan futballoztunk

Grácban szerepelt tornán az Illés Akadémia U10.

A stájerországi turnéra – Hujber Gábort helyettesítve – Pados József a Giliczó Balázs, Majoros Márk, Kovács Levente, Magyar Zalán, Farkas Dominik, Komondi Noel, Tóth Zsombor, Bencs Máté, Pluska Witold, Fazekas Benedict, Francsics Máté összeállítású kerettel utazott el. A mieink 30 perces mérkőzéseket játszottak a DSM AKA Hartberg, a Stiefingtaler Ausbildungszentrum (SAZ) és a rendező GAK csapatai ellen, azaz összesen 90 perc került a gyerekek lábába.

Az első 10-15 percet leszámítva nagyon jól játszottunk. A mai nap kulcsmomentumai a bátorság, a kezdeményező játék – és legfontosabbként – a visszatámadás labdavesztés után voltak. Ezeket nagyon jól megoldották a gyerekek! A párharcok döntő többségét megnyertük. Támadásban egyénileg és csapatszinten is kreatívok voltak a gyerekek. Egyedüli hiányérzetem a helyzetkihasználás miatt van. Mindig eljutottunk lövésig, de ott még több koncentráció kell. Gratulálok mindenkinek