Nemzetközi tornán járt az U14-es csapatunk

Rangos nemzetközi tornán vettek részt fiataljaink, ahol többek között olyan csapatok szerepeltek, mint az angol Arsenal vagy német Herta BSC.

A 2 napos eseményről a csapat edzője, Noé Dávid nyilatkozott:

„Nagyon szoros mérkőzéseket játszottunk a csoport ellenfeleinkkel, a legnagyobb csapatokkal is versenyben voltunk, hiszen a Herta csapatától a bekapott gól után végig támadtuk a mérkőzést, de csak kapufáig jutottunk, az Arsenal ellen pedig 0:0-ra álltunk 3 perccel a mérkőzés vége előtt, az Admira és a Wolsberger elleni mérkőzéseken múlott a felsőházba kerülés, viszont mindkét mérkőzésen utolsó percben bekapott gól miatt ez elúszott, így vasárnap az alsóházban folytattuk a tornát ahol az Sk Rapid Wien ellen 0.4, az Fc Everton 2:3, a Red Bull Salzburg Akadémia ellen 0:3-al maradtunk alul. Így az eredmények tekintetében nem sikerült meglepetést okoznunk, viszont minden mérkőzésen versenyben voltunk a világ futball elitjével és ez a torna nagyszerűen szolgálta a játékosaink további fejlődését.”