Nem volt benne a meccsben ez a végjáték…

Győrben tartották meg a nyugat-dunántúli zöld-fehér derbit.

ETO FC Győr U15 – Illés Akadémia U15 4–3 (2–2)
Illés Aka. U15: Schepanski – Németh B., Fazakas (Churchwald, 39.), Ferencz-Tapaszi, Takács Á. – Bock (Papp Á., 41.), Molnár B. – Bosnyák Bence (Hende, 80.), Lakatos, Zsuppán (Oláh, 76.) – Szabó B. Vezetőedző: Körhöcz György.
Gólszerzők: Szabó B. (2., 0–1; 28., 1–2), Lakatos (50., 3–3)

Körhöcz György és Berning Adrián együttese ezen a héten már második bajnokiját játszotta, és a szerdai győzelem után ezúttal is idegenben léptek pályára U15-öseink.

Szabó Botond góljával hamar vezetéshez jutottunk: szép bal oldali támadás végén Zsuppán Kornél beadását bólintotta a kapuba, 0–1. Tíz perc múlva egyenlítettek a győriek, ám szűk félóra elteltével visszavettük a vezetést! Ezúttal is Zsuppán Kornél volt a feladó: megnyerte a futópárbaját a védőjével szemben, majd lapos átadására ismét Szabó Botond érkezett és belsőzött a kapuba, 1–2. Nem tartott ki az előnyünk a szünetig, egy balszerencsés találattal ismét ikszre módosult az eredmény.

A térfélcsere után az ETO talált be, először vezettek ezen a meccsen, ám mindez nem tartott sokáig, mert a középkezdést követően Lakatos Krisztián szerzett labdát és lőtt 18 méterről a kapuba, 3–3. Nyomtunk, több ziccerünk is volt az újabb gól megszerzéséhez, ám ezek sorra kimaradtak. Aztán az utolsó percben egy átlövés utat talált a kapunkba, így egyetlen pontot sem kaptunk a mai teljesítményünkért.

A csapatom nagyon jól, helyenként tetszetősen játszott ma: zsinórban ez volt a harmadik idegenbeli találkozónk. Mindent elkövettek a srácok, rúgtunk három gólt idegenben, ezzel nem szabadna pont nélkül hazajönnünk. Hátul sokkal jobban kell koncentrálnunk