Munkatársat keresünk masszőr pozícióba

Új kolléga jelentkezését várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egészségügyi segítség és támogatás nyújtása a játékosok részére az edzések, mérkőzések és edzőtáborok során, együtt mozgás a kijelölt saját csapattal
  • A játékosok masszírozása, kötések, tape-ek felhelyezése, regenerációjuk segítése, tudatosítása, egészségi állapotuk nyomon követése az egészségügyi stábbal együttműködve
  • A sérülések megelőzése érdekében, az orvosi vizsgálatokra, a rehabilitációra és a játékosok felépülésére vonatkozó protokollok támogatása, és betartatása a szakmai kompetenciák alapján
  • Biztosítani, hogy minden általa végzett kezelés az orvosi etikának és a klubszabványoknak megfelelően kerüljön rögzítésre
  • Személyes részvétel a hazai és utazással járó bajnoki- és edzőmérkőzéseken, edzőtáborokban
  • Rendszeres tájékoztatás a stábtagoknak a játékosok rehabilitációjával kapcsolatban
  • Egyéb, előre meg nem tervezhető, a munkakörhöz szorosan kapcsolódó feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyógy- és/vagy sportmasszőri végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat
  • Kinesio tape technikák ismerete
  • Határozottság, alkalmazkodóképesség, jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb ragasztási, kötési technikák ismerete
  • MLSZ masszőr licence megléte
  • Fizikoterápiás asszisztensi végzettség
  • Csapatsportokban szerzett tapasztalat
  • Nagy létszámú multidiszciplináris csapatban való munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős állás
  • saját csapat, csak az ő ellátásukkal való foglalkozás, így rugalmas az időbeosztás
  • versenyképes jövedelem
  • étkezés biztosítása
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fiatalos, teljesítményorientált csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

A jelentkezéseket – fényképes, szakmai önéletrajzzal – együtt, Koronczai Patrik részére címezve, az [email protected] email címre várjuk.