László Krisztián fejese három pontot ért!

Az ISA Haladás hazai környezetben gyűjtötte be a három pontot!

A Vas vármegyei I. osztály 2024/2025-ös idényének első hazai mérkőzésén helyi rangadó várt Horváth András együttesére. A zöld-fehérek Molnár-Végh – Kozári, Balogh F., Szabó B. – Csörnyei, Bolla B., Mozsár, Horváth H. – László – Fehér, Baján tizeneggyel kezdtek a két meccs után 100%-os Király SE ellen. Tették mindezt remekül, nagy lehetőségeket kialakítva a többszáz néző előtt megrendezett találkozón. Félóra elteltével sikerült is megszerezni a vezetést. A felépített játék során a bal oldalra, Horváth Hunorhoz került ki a labda, aki becsapva a védőjét pontosan adott középre, László Krisztián pedig senkitől sem zavartatva fejelt a kapuba, 1–0. Megvoltak a lehetőségeink a második gólra: Kozári Norbert, Mozsár Dávid és a gólszerző László Krisztián is növelhette volna az előnyünket, azonban ez csak nem született meg. Mindeközben a vendégek bő negyedórával a meccs vége előtt 11-eshez jutottak. A labda mögé a 35-szörös válogatott Halmosi Péter állt, akinek a büntetőjét Molnár-Végh Marcell megfogta! A mieinknél csereként Bonchis Olivér, Faggyas Milán, Pljesovszki Gergő, Fazekas Norbert és Udvardi Ádám álltak be. A hátralévő időben nem rezdültek meg a hálók, így az ISA Haladás 1–0-ra győzött.

Egyértelműen jobban játszottunk az első félidőben, akár nagyobb különbséggel is vezethettünk volna. Összességében többet tettünk a győzelemért, így azt megérdemeltnek érzem

– mondta a találkozót követően Horváth András.

Az ifjúsági mérkőzésen az U17-esekre épülő Kovács László által irányított csapat Pikács – Szép (Markó, 56.), Szakály (Kelemen M., 46.), Stampfel, Nyári (Harkály, 46.) – Szücs, Tóth K., Skravanek – Tóth E. (Szilvási, 46.), Sipos-Kiss (Bolla Á., 46.) Kelemen G. összetételben meggyőző fölényben játszva 4–0-ra győzött. Góljainkon Stampfel Csongor, Tóth Kornél, Szele Máté és Szilvási Ámos osztoztak.