Kiváló felkészülés a szezonra

A ETO-val játszott az Illés Akadémia U8.

A Dvorschák Gábor vezette Illés Akadémia U8 Mersich Máté, Markó Hunor, Mihályfi Milán, Németh Olivér Ákos, Poór Zétény, Pungor Dominik, Bloch Bence, Németh Bercel, Novák Dominik összetételben fogadta a szomszédvár, azaz az ETO FC Győr együttesét. A felek 4X20 perces találkozót játszottak: lelkesen és helyenként szép megoldásokat alkalmaztak a mieink, rendkívül hasznos volt ez a mérkőzés.

Jól sikerült az első hazai edzőmeccsünk! Nyolcvan percet játszottunk: végig ügyesek voltak a fiúk, sok gólt és szép támadásokat is láthattunk mindkét részről. Kiemelném az első két játékrészt, ez tetszett a legjobban a csapatomtól. Tapasztalatszerzésnek tökéletes volt ez a nap, viszont gőzerővel megyünk tovább, ugyanis sorban jönnek a hétvégi megmérettetések

– értékelte a találkozó után a vezetőedző, Dvorschák Gábor.