Két pontba került a kihagyott helyzetek sora

Rengeteg lehetőséget kialakított, ráadásul büntetőt is rúghatott az Illés Akadémia Fiatalok csapata, azonban így sem tudta mindhárom pontot megszerezni az Ölbő Horgásztó ellen.

A szezon második mérkőzésén a Marton – Szeiler, Győrffy, Koronczai, Joó, Balogh, Szabella, Bokor összeállítású keret lépett pályára. Ahogyan a múlt héten, úgy most se kezdtünk jól, az első 15 percben több veszélyt jelentettek az ölbőiek. Kétszer a kapufa volt a segítségünkre, és Marton is védeni tudott több alkalommal. Azonban egy fejes után már besegítette a hálóba a labdát a léc, hátrányba kerültünk. A pofon jó hatással bírt ránk, hiszen ezt követően végig domináltuk a mérkőzést. Már az első félidőben megfordult az eredmény! Először Szabella Olivér lőtt szép gólt kiszorított helyzetből a hosszú felsőt kilőve; később pedig Joó Bálint szerzett labdát, majd továbbadta Győrffy Matyinak, aki a büntetőterületre visszakészítette a játékszert, ezt pedig Joó be is pofozta a kapuba, így fordítottunk, 2–1 ide!

A második félidőben többször is ziccerig jutottunk, ám hol a kapus védett nagy bravúrral, hol a kapufa mentett. Ebben a játékrészben mindkét fél büntetőt rúghatott: sajnálatos módon a miénk kimaradt, míg az ölbőiek értékesítették a magukét, így egyenlíteni tudtak.

Sportszerű mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszottunk. Talán többet is érdemeltünk volna, hiszen a mutatott játék már-már a tavalyi jó formához hasonlított.

A következő fordulóban a Sitke csapatával csap össze az Illés Akadémia Fiatalok együttese, hétfőn (szeptember 30-án) 19.40-kor.

Ölbő Horgásztó – Illés Akadémia Fiatalok 2–2 (1–2)
Gólszerzők: Szabella, Joó