Kedd esti gólzápor

Szlovén csapatot látott vendégül  felkészülési mérkőzésen az Illés Akadémia U15.

Illés Akadémia U15 – Nafta Lendava U15 8–2 (2–2)
Illés Aka. U15:
Schepanski – Németh B., Fonnyadt, Churchwald, Szalma – Orbán, Módly – Lakatos, Magadics, Papp Á. – Hende. Csereként pályára lépett: Hajba – Székely, Takács Á., Angler B., Dobovánszky, Bock, Szabó B., Oláh, Molnár B. Vezetőedző: Körhöcz György.
Gólszerzők: Lakatos (1–0), Hende (2–2), Szabó B., (3–2; 4–2), Bock (5–2), Angler B. (6–2), Papp Á. (7–2), Magadics (8–2)

A 2009-es korosztályunk hazai környezetben folytatta a felkészülést: ahogy az megszokott, nemzetközi találkozóval. A zöld-fehérek a szlovéniai Nafta Lendvát látták fogadták. Nem bizonyultunk szívélyes vendéglátónak, ugyanis Lakatos Krisztián és Hende Mátyás góljaival 2–0-ra elhúztunk. Az I. félidő második felében azonban a szlovének is megvillantották oroszlánkörmeiket és a szünetig kiegyenlítettek.

A fordulást követően azonban egyértelműen a mi akartunk érvényesült. Szabó Botond duplájával ismét visszaállítottuk a kétgólos különbséget, majd Bock Bence, Angler Benett, Papp Áron és Magadics Milán is betalált, így végül 8–2-re győztünk.

A felkészülésünk egy szimpatikus ellenféllel szemben folytatódott, akik ellen jó játékkal, szép akciógólokat szerezve nyertünk

– értékelte a találkozót Körhöcz György vezetőedző.