Jobban kellett volna dominálni

Nem sikerült visszavágnia az első fordulóban elszenvedett vereségért az Illés Akadémia U12-nek!

Gyirmót SE Győr U12 – Illés Akadémia U12 3–1 (0–1, 1–0, 0–0, 2–0)
Illés Aka. U12: Hende N. – Papp O., Dávid, Tóth D., Novák B. – Molnár B., Rajos, Sömenek – Németh B. Cserék: Vigh, Horváth D., Dominek. Vezetőedző: Biegner Dániel.
Gólszerzők: Molnár B. (10., 0–1)

Nagyszerűen előkészített pályán, remek futballidőben játszhattunk Gyirmóton. Az első negyedben hamar megszereztük a vezetést: Németh Botond Molnár Bálintot ugratta ki, aki szépen tekerte el a labdát a kapus mellett, 0–1.

Minőségben, tempóban és intenzitásban is visszaestünk a második felvonásra: a 41. percben egy szabadrúgást ütött ki Hende Noel, ám a kipattanót bepasszírozták a gyirmótiak, 1–1.

Hiába voltak helyzeteink a térfélcsere után, azoknál védett a kapus, miközben büntetőt is hibáztunk. Távoli kapuralövésekből az ellenfél két gólt is szerzett, így 3–1-re nyertek.

A mai nap tanulsága, hogy sokkal jobban be kell játszani labdával és labda nélkül is a területeket. Gratulálok a hazaiaknak a győzelemhez