Jó iram és magas intenzitás

Az Illés Akadémia U11-es csapata a Sárvár FC-t fogadta.

Mándli Marcell, Baráth Olivér, Polgár Soma, Giliczó Balázs, Tóth Zsombor, Majoros Márk, Mészáros Huba, Pluska Witold, Kovács Levente, Bonchis Damian, Bencs Máté, Farkas Dominik, Magyar Zalán, Komondi Noel, Seffer András összetételű kerettel fogadta az Illés Akadémia U11 a Sárvár FC gárdáját. Joó Bálint együttese 3X25 perces játékidő alatt mérte össze erejét a fürdővárosiakkal.

Szimpatikus, játékra törekvő és technikailag képzett ellenféllel játszottunk jó iramú és intenzitású mérkőzést. A találkozó előtt bátor, kezdeményező játékot kértem a gyerekektől, amit maximálisan viszont is láttam a pályán. Sok helyzetet alakítottunk ki és ezekből számos gólt szereztünk a 75 perc során. Pozitívum, hogy a remek egyéni megoldások mellett csapatként is egyre jobban működnek együtt a játékosok. Gratulálok a teljesítményükhöz