Öt nap alatt második idegenbeli nemzetközi találkozóján szerepelt az Illés Akadémia U14.

NS Mura U14 – Illés Akadémia U14 2–1 (1–1)
Illés Aka. U14 (keret):
Németh Á., Buzás – Majlinger, Varga B., Husz, Lajos, Németh L., Lengyel, Mihók, Bangó, Baranyi, Boda, Máté, Tóth N., Ihász, Tuboly. Vezetőedző: Sátori Barnabás.
Gólszerző: Mihók (8., 0–1)

Pozsonyligetfalu után Muraszombat felé vette az irányt az Illés Akadémia U14: Sátori Barnabás együttese az NS Mura csapatával játszott felkészülési találkozót. Nekünk állt a zászló az első félidőben: sok mozgással sikerült rendre zavart okozni a szlovének védelmében, több nagy helyzetet is kialakítottunk, ám ezek közül mindössze egyet tudtunk gólra váltani. Történt mindez a 8. percben: Mihók Martin kapta meg a labdát a jobb oldalon, onnan befelé cselezett és 14 méterről kilőtte a hosszú sarkot.

A félidő hajrájában egy oldalszabadrúgás után került a labda a kapunkba, így

Jó helyeken szereztünk labdákat a szünet után is, ám újból betalálnunk nem sikerült – miközben a muraszombatiaknak igen, egy szabadrúgás utáni kavarodásból így egy fölényben lejátszott találkozón egy góllal alulmaradtunk, 2–1-re az NS Mura győzött.

Jó felfogásban kezdtük a találkozót, folyamatosan nyomás alatt tartottuk a hazaiakat, meg is szereztük a vezetést. Ezek után is támadásban maradtunk, 3-4 nagy helyzetünk is volt, de ezek kimaradtak. A semmiből egyenlítettek a szlovének. Mi domináltunk a szünet után is, azonban türelmetlenebbek voltunk, ennek ellenére így is voltak lehetőségeink. Jó tapasztalatszerzés volt, hogy miként is lehet egy agyonnyert mérkőzést elveszíteni. Azonban – amit többször is hangsúlyoztam – tanulási fázisban vannak a srácok: ha pedig ezt a tapasztalat hasznosítják a jövőben, akkor megérte