Gólzápor az U14-es meccsen, bravúros U15-ös siker

Az Illés Akadémia U14-es csapata gólzáporos, az U15-ös bravúros gyõzelmet aratott a Fõnix Gold ellen.

U14
Illés Akadémia-Haladás–Fõnix Gold 11-1 (6-0). – Illés Akadémia, 29. forduló, vezette:
Papp
Gól: Burai 3 (21., 34., 59.), Kállai 3 (66., 73., 77.), Szekér 2 (11., 53.), Illés B. (18.9, Balogh (14.), Nyári (24.).
Illés Akadémia: Viganó – Nyíri (Rédei) Bokor (Debreceni), Horváth M., Balogh – Illés B., Szekér, Nyári (Fördõs) – Burai, Zubor (Buti), Edelényi (Kállai). Edzõ: Bánfalvi Zsolt
Sima szombathelyi gyõzelem született.
30. forduló, csütörtök, 14.00: Vasas Kubala Akadémia–Illés Akadémia-Haladás
A bajnokság állása: 1. Gyõri ETO 69, 2. Puskás Akadémia 69, 3. Videoton 65, … Illés Akadémia 56 pont.

U15
Bazsó
Gól: Vámos 2 (5., 57.), Kiss T. (71.), Bárdics (75.).
Illés Akadémia: Oswald – Labát, Vámos, Szalai (Keresztes), Szabó D. – Putz, Szilágyi (Vargovics), Bárdics –Kiss T., Winkler (Horváth K.), Füleki. Edzõ: Desits Szilárd
A védekezéssel akadtak gondok, viszont a kiemelkedõ egyéni teljesítményeknek köszönhetõen az Illés Akadémia megnyerte a presztízsmérkõzést. A szombathelyi együttesben valamennyi játékos jól futballozott, Oswald Dániel, Bárdics Erik és Kiss Tamás teljesítménye kiemelkedett a mezõnybõl.
30. forduló, csütörtök, 12.00: Vasas Kubala Akadémia–Illés Akadémia-Haladás
A bajnokság állása:
1. Puskás Akadémia 79, 2. Fõnix Gold 73, 3. Illés Akadémia 69 pont.

U16
MTK–Illés Akadémia-Haladás 5-4 (1-1). – Agárd, felsõházi rájátszás, 1. fordulóból elmaradt mérkõzés, vezette:
Dombi
Gól: Schindler (7.), Dombi (46.), Bolla (55.), Tóth M. (62.).
Illés Akadémia: Schener – Bontó, Timár, Imre, Pálóczi – Kiss B., Bolla, Schindler – Szántó (Tóth M., Varga K. (Dombi, Horváth M.), Nagy D. Edzõ: Bánfalvi Attila
A szombathelyi csapat már 3-1-re és 4-2-re is vezetett, míg az MTK-nál csupán egyetlen percig volt az elõny, ám mégis a hazai csapat örülhetett. Az Illés Akadémiából minden játékos jó teljesítményt nyújtott.

Illés Akadémia-Haladás–FTC 1-2 (1-1). – Illés Akadémia, 2. fordulóból elmaradt mérkõzés, vezette: Borbély

Gól: Schindler (2.).
Illés Akadémia: Somogyi – Bontó (Auer), Imre, Bolla, Pálóczi – Kiss B., Timár, Schindler (Nagy D.) – Horváth M. (Dombi), Varga K., Szántó (Molnár). Edzõ: Bánfalvi Attila
A hazaiak gyorsan vezetést szereztek, ám az FTC ki-egyenlített, uralta a játékot, az Illés Akadémia nem tudta felvenni a vendégcsapat ritmusát. Szünet után viszont tizenegyest hibázott, helyzeteket hagyott ki a vasi együttes, ami megbosszulta magát, a 89. percben a vendégcsapat megszerezte a gyõztes találatot.
10. forduló, csütörtök, 12.00: Illés Akadémia–Puskás Akadémia
A bajnokság állása: 1. Honvéd Magyar Futball Akadémia 22, 2. MTK 17, 3. Puskás Akadémia 16, … 7. Illés Akadémia 10 pont.