Gólok a meccs második felében

Megkezdődött a második kör az U13-asok bajnokságában.

Gyirmót SE Győr U13 – Illés Akadémia U13 0–4 (0–0, 0–0, 0–2, 0–2)
Illés Aka. U13: Sóvári – Tóth-Hencsey, Őri, Babos, Bajzek – Varga M., Jáger, Varga V. L. – Károlyi. Cserék: Fazekas, Németh D., Tóth B., Szukics, Török. Vezetőedző: Tóth Zsolt.
Gólszerzők: Varga M. (49., 0–1), Tóth B. (53., 0–2), Török (64., büntetőből, 0–3), Jáger (70., 0–4)

A mérkőzés elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, azonban a nagy labdabirtoklási fölény helyzetekké nem vált, szervezetten védekeztek a gyirmótiak. Az első két negyedben nem volt igazi kaput eltaláló lövésünk, a kék-sárgák pedig kontrázni próbáltak, de ezeket kontrolláltuk.

A III. negyedben ritmust tudtunk váltani, dinamikusabbá váltunk. A 49. percben egy szép akció végén megszereztük a vezetést: Varga Máté talált be Fazekas Bruno passzából. Pár perc múlva Tóth Bertalan beadásszerű lövése talált utat a kapuba, 0–2.

Az utolsó felvonásban Török Balázs nyitotta meg a gólok sorát: jogos büntetőt értékesített, ő maga volt egyébként a sértett is. A 70. percben baloldali támadás végén egy lövést még védett a kapus, a kipattanót Tóth Bertalan tálalta Jáger Noel elé, aki ezzel kialakította a 4–0-s Illés Akadémia-győzelmet.

Az egész mérkőzésen komoly volt a mezőnyfölényünk. A hazaiak kulturáltan, szervezetten játszottak. Az első 40 percben nem volt kaput eltaláló lövésünk! A második 40 percre tudtunk váltani és szépséges akciógólokból és egy jogos büntetőből alakítottuk ki a végeredményt. Ebben a periódusban nagyon jól futballoztunk, gratulálok a srácoknak, de a gyirmótiaknak is a szervezett futballjukért