Az Illés Akadémia U14 kapusa, Buzás Bende volt a mezőny legjobbja.

Illés Akadémia U14 – Vasas Kubala Akadémia U14 0–3 (0–0)
Illés Aka. U14:
Buzás – Novák B. (Varga B., 41.), Uray, Lajos, Lengyel – Baranyi, Németh L., Ihász (Tuboly, 62.) – Bangó, Wiedner (Tóth N., 41.), Mihók (Majlinger, 41.). Vezetőedző: Sátori Barnabás.

Többen is betegek voltak a héten, így az utolsó pillanatig kérdéses volt, milyen összeállításban is játszik a negyedik forduló mérkőzésén az Illés Akadémia U14. A 6. percben Lajos Patrik végzett el szabadrúgást a kaputól 22 méterre: a bal alsó felé tartó lövést szögletre ütötte a Vasas kapusa. Változatos lett ezek után a mérkőzés, a mieink beadásokig jutottak, míg a piros-kékek szögletekig, de a kapusoknak nem kellett bravúrt bemutatniuk. A 29. percben aztán egy lecsorgó labdát lőtt meg a rövidre az angyalföldi támadó, Buzás Bende azonban leért és kiütötte azt! A vendégek egy átlövés után kapufáig, majd azt követően lesgólig jutottak – a szünetig érvényes találat nem született.

A 44. percben egy bal oldali vendégakció végén a középre lőtt labdából szerezte meg a vezetést a Vasas. Hét perc múlva megint egy bal szélen végigvitt támadást követően jött középre a labda, a 15 méteres, kapu bal felébe tartó lövést nem védhette Buzás Bende, 0–2. Nem tudtunk megújulni ebben az időszakban, kapusunk védett újfent nagyot az 55. percben. A 72. percben egy Vasas-szöglet után elsőre még bravúrral védett Buzás Bende, ám a kipattanóra a pirosmezesek reagáltak gyorsabban, 0–3.

Az elmúlt hetekhez képest sem játékban, sem karakterben nem tudtuk visszaadni a korábban képviselteket, így a vendégek megérdemelten győztek ma