Éretten és tudatosan futballozott az Illés Akadémia U9

Ez a Fehérvár–Szombathely-összecsapás is kiválóan szolgálta a felkészülést.

Az Illés Akadémia U9 Mándli Marcell, Baráth Olivér, Geregai Levente, Majoros Márk, Kovács Levente, Giliczó Balázs, Magyar Zalán, Bonchis Damian, Tóth Zsombor, Farkas Dominik összeállításban szerepelt Székesfehérváron a MOL Fehérvár ellen. A remek partneri kapcsolat mellett megint elmondhatjuk: kiváló mérkőzést játszottunk a fehérvári csapattal. A mérkőzés 4X20 percből állt, aminek a végén teljesen elfáradtak a gyerekek, ugyanis 100%-ot kiadtak magukból.

Kiváló erőfelmérő volt számunkra ez a mai meccs, hiszen egy fizikálisan erős, és játékügyes csapat ellen gyakorolhattunk. A mérkőzésen folyamatosan nagy nyomással szemben kellett megoldani a játékhelyzeteket a gyerekeknek. Ennek kifejezetten örültem, hiszen az egy dolog, hogy edzésen jó megoldásokat választanak, ilyenkor is megfelelő döntéseket kell hozniuk és ez a mai meccsen sikerült nekik! A labdakihozatalainkat már letámadta az ellenfél, ami ellen az egyéni játék is és az összjátékunk is sikeres volt. Labdavesztéseknél egyből visszatámadtunk, mi is folyamatos nyomást gyakoroltunk az ellenfél labdás játékosára. A mérkőzés elején még sok helyzetet kihagytunk, kapkodtunk a befejezéseknél, aztán a második 20 perc után már ezzel sem volt gond, sok szép gólt szereztünk, illetve jól működött a letámadásunk az ellenfél védő zónájában. Összességében nagyon elégedett vagyok a gyerekekkel, egyre érettebben és tudatosabban játszanak, már egy ennyire erős ellenfél ellen is.