Adminisztratív baki miatt „csak” 3–0-ra nyertek U13-asaink.

Illés Akadémia U13 – Gyirmót SE Győr U13 8–1 (2–0, 0–0, 4–0, 2–1)
Illés Aka. U13:
Pálla – Fazekas, Szukics, Őri, Bajzek – Német, Varga M., Babos – Károlyi. Cserék: Sóvári – Török, Németh K., Németh D., Tóth B., Tar, Tóth-Hencsey, Jáger, Kiss M., Varga V. L. Vezetőedző: Tóth Zsolt.
Gólszerzők: Török (2), Német, Károlyi, Kiss M., Tóth B., Tar, Tóth-Hencsey

A találkozó előtt derült ki, hogy a vendégek adminisztratív hibája miatt nem minősülhet bajnoki mérkőzésnek a mai 80 perc, így a győzelem tudatában léphettünk pályára. A legfontosabb persze a játéktéren töltött idő, ami ma meg is volt, ám ez papíron csak edzőmérkőzésen történt meg.

Végig domináltunk, csak a gólkülönbség volt kérdéses a mai napon. Az 5. percben Varga Máté visszakészítéséből Német Ádám kétkapufás gólt ért el, 1–0. Nem sokkal később Varga Máté beadását Károlyi Levente fejelte a léc alá, 2–0. A második negyedben nem született gól, kimaradtak a helyzetek. A harmadik felvonásban Varga Vince Lőrinc lekészítéséből Török Balázs szerzett gólt, majd Kiss Máté passzát Tóth Bertalan váltotta találatra, Jáger Noel átadását pedig Tar Ferenc értékesítette, 5–0. Ennek a 20 percnek a zárásaként Kiss Máté jelentkezett góllal, 6–0.

Az utolsó etapot is mi nyitottuk meg: Jáger Noel hozta remek helyzetbe Török Balázst, 7–0. Ezek után egy labdavesztés után szépítettek a gyirmótiak, ám az utolsó szó a miénk volt, Tóth-Hencsey Gergő góljával alakult ki a 8–1-es végeredmény.

Nagy fölényben futballoztunk: pozitív, hogy az adminisztratív hiba felismerése után tájékoztattak bennünket a gyirmótiak, és így „bajnoki körülmények között lejátszott edzőmérkőzésen” kerülhetettek játékpercek a lábakba. Sok szép megoldást csináltak a gyerekek, elégedett vagyok és gratulálok a játékukhoz – jövő héten pedig jöhet az igazi bajnoki rajt