Boldog születésnapot, Gergő!

Ma ünnepli 16. születésnapját Kelemen Gergő!

Gergő Szombathelyen született 2008. augusztus 6-án. Nyolcévesen a Kőszegi Lóránt FC-ben kezdett el futballozni. Nem csak a saját, hanem az eggyel idősebb korosztályban is rendre lehetőséget kapott. Tavaly nyáron került az Illés Akadémiára. Első bajnokiját hazai környezetben játszotta: 2023. november 11-én a Várda Labdarúgó Akadémiát fogadtuk, 4–2-re nyertünk, Gergő végig pályán volt. A mai napig – 1 kupameccs mellett – 8 bajnoki találkozón szerepelt és tagja volt a múlt héten Savaria Nemzetközi Ifjúsági Tornán diadalmaskodó csapatnak!