Az ISA Haladás öt gólja három pontot ért

Horváth András együttese már az első félidőben négygólos előnyt épített ki.

A Vas vármegyei I. osztályú bajnokság 9. fordulójában a Sárvár FC-t fogadtuk. A fürdővárosiak eddig csak öt találkozót játszottak le, ezeken veretlenek maradtak, 11 pontot gyűjtöttek be. Mi már 7 meccsen voltunk túl, a mérlegünk pedig 18 egység volt.

Horváth András a Molnár-Végh – Abért B., Szabó B., Balogh F., Horváth H. – Csörnyei (Csalló, 89.), László, Mozsár (Zsédely, 89.) – Bene (Faggyas, 61.), Illés (Pljesovszki, 46.), Udvardi (Kopácsi, 61.) összetételű csapatot játszatta. A mieink szép jobb oldali támadás után László Krisztián találatával az első percben vezetéshez jutottak. Az ötödik percben Mozsár Dávid tört be a 16-oson belülre, ahol buktatták, a 11-est ő maga értékesítette, 2–0. A 10. percben bal oldali szárnyjáték után László Krisztián 5 méteres fejessel alakította ki a háromgólos különbséget. Szűk félóra elteltével Illés Bence pontos 11-esével már 4–0-ra vezettünk.

Kiengedtünk egy kicsit a szünet után, szépítettek a sárváriak, ám az 51. percben László Krisztián közeli fejesével saját maga harmadik, csapata ötödik gólját szerezte. A félidő közepe után és a hosszabbításban is betalált az SFC, így végül 5–3-ra győztünk.

Végig érezhető volt, hogy mi vagyunk a jobb a csapat, butaságból kaptuk a gólokat. Az első félidőért dicséretet érdemel az egész társaság