Nem tudott betalálni az Illés Akadémia U17.

Vasas Kubala Akadémia U17 – Illés Akadémia U17 2–0 (2–0)
Illés Aka. U17:
Pikács – Tasnádi, Nyári, Molnár L. – Tóth E. (Sipos-Kiss, 57.), Szücs, Bolla Á. (Markó, 69.), Szele (Papp M., 62.) – Söptei, Sági (Klement, 57.) – Krone. Vezetőedző: Kovács László.

Rendkívül balszerencsés szituációval indult számunkra az U17-esek Kiemelt bajnokságának angyalföldi mérkőzése: egy átlövés utáni, a felső kapufáról felpörgő labda a kapunkba esett, 1–0. Az első félidőben labdabirtoklásban és egyéni játékban is jobbak voltak a hazaiak, több kidolgozott helyzetük volt. A 41. percben egy ellenünk elkövetett szabálytalanság után továbbot intett a játékvezető, és a védelmünk mögé betett labdából gólt szereztek a hazaiak, 2–0.

Rendeztük a sorokat a szünetben, de ezek után is pontatlanok voltunk. A védekezésben voltak szintén problémáink, ám Pikács Márk többször is bravúrral hárított. Sági Marcell és Söptei Bálint lövései kecsegetettek góllal, de ma nem tudtunk betalálni, ezek leszámítva ugyanis meddő volt a támadójátékunk.

Sajnos nagyon rosszul kezdődött a mérkőzés számunkra, a gól megfogott minket. Váltottunk, ám az ellenfél ma jobb volt. A legnagyobb baj, hogy voltak gondjaim a hozzáállást illetően, ezen azonnal változtatni szükséges