Akadémiák Viadala – harmadszor

Diósgyőrben mérik össze tudásukat a magyarországi akadémiák stábjai.

Immáron harmadik alkalommal rendezi meg a DVTK az Akadémiák Viadala elnevezésű teremlabdarúgó-tornát. A december 11-i eseményen 18 perces találkozókon mérik össze erejüket a csapatok: a kapuk 5X2 méteresek, a pálya 40X20 méteres, a felek 5+1-es felállásban játszanak.

A tornára meghívott klubokat két hatos csoportba sorsolták. Itt körmérkőzések döntik el a csoportsorrendet: az első négy helyezett kerül a negyeddöntőbe. Innen a vesztesek a vigaszágra, a győztesek az elődöntőbe kerülnek.

A mieink az A-csoportba kerültek. Ellenfelünk lesz az első torna győztese, a Fehér Miklós LA, valamint a Sándor Károly LA, a Várda LA, az FTC és a Puskás Akadémia.

Az Illés Akadémia várhatóan a Rózsa Dániel – Bánfalvi Zsolt, Bokor Ádám, Faggyas Milán, Fazekas Norbert, Halmai Ramon, Havasi Márton, Joó Bálint, Koronczai Patrik, Szabella Olivér, Varga Roland összetételű kerettel vesz részt a viadalon.