A térfélcsere után megjöttek a gólok is

Helyzetek sokaságát alakították ki Körhöcz György tanítványai.

Illés Akadémia U15 – FC Petrzalka U15 3–0 (0–0)
Illés Aka. U15:
Schepanski – Bock, Fazakas, Székely, Takács Á. – Módly, Molnár B. – Lakatos, Magadics, Zsuppán – Szabó B. Csereként pályára léptek: Hajba B. – Németh M., Hende M., Papp Á., Fonnyadt, Orbán, Szalma, Churchwald, Ferenczi-Tapaszi, Angler B., Dobovánszky. Vezetőedző: Körhöcz György.
Gólszerzők: Orbán (2, egyet 11-esből), Hurvinek (öngól)

Az első félidőben is már rengeteg helyzetet alakított ki a csapatunk, ebben a periódusban azonban nem voltunk pontosak és higgadtak. Szünet után már eredményesek tudtunk lenni!

Németh Barnabás beadása után a berobbanó zöldmezesek elöl a védő a saját kapujába kotorta a labdát, 1–0. A második félidő közepén egy jogosan megítélt büntetőt Orbán Roland váltotta gólra, majd duplázni is tudott: Angler Benett tört be a 16-oson belülre, beadását Orbán Roli pedig szép mozdulattal fejelte a hálóba, így 3–0-ra győzött U15-ös együttesünk.

A felkészülés első mérkőzésének megfelelt a mai. Amit a héten gyakoroltunk, azt is kértük vissza a játékosoktól. Persze van még mit tanulni, de az út helyes. Elégedett lehettem mindenkivel ma

– értékelt a vezetőedző, Körhöcz György.