Előnybe került az Illés Akadémia U12, de fordítottak a vendégek.

Illés Akadémia U12 – Fehérvár FC U12 1–3 (1–0, 0–2, 0–1, 0–0)
Illés Aka. U12:
Hende N. – Novák B., Horváth D., Tóth D., Dominek – Sömenek, Molnár B., Lakics – Németh B. Cserék: Guba – Angler N., Dávid, Vigh. Vezetőedző: Biegner Dániel.
Gólszerző: Dominek (8., 1–0)

Az első negyed felénél sem jártunk még, amikor sikerült megszerezni a vezetést az U12-esek Észak-nyugati csoportjának ötödik fordulójában. Kisszögletet csináltunk, majd a befelé húzó Molnár Bálintot a büntetőterület előtt néhány centivel buktatták. A szabadrúgáshoz letett labda mögé Dominek Ádám állt és a hosszú felső sarokba tekert, 1–0. Szépségdíjas találat volt!

A második 20 percben megfordította az eredményt a vendégcsapat. Egy kapuskirúgás után a labdakihozatal során középen elveszítettük azt: egy rossz egyéni védekezést követően büntetőt kaptak a vendégek, amit értékesítettek is, 1–1. Mindez kísértetiesen hasonlított a Gyirmót ellen kapott találathoz… A negyed zárásaként egy újabb elveszített labda utáni ziccerből 2–1 lett a fehérváriaknak.

A harmadik felvonásban is egy labdakihozatalba csúszott rossz döntés, ezt megint kihasználták a piros-kékek, 1–3. A hátralévő időben már nem született több találat: mivel a hibáinkat abszolút jól használták ki a Fejér vármegyeiek, ezért megérdemelten győztek a mai napon.

A mai mérkőzés igazi erőfelmérő volt. Rengeteg tanulsággal járt. Örülök, hogy ilyen színvonalú csapattal játszhattunk. A szenvedély már megvan, emellett több tudatosságra és pontosságra van szükség. Sok-sok feladat áll előttünk, állunk elébe ezeknek