A harmadik negyedben voltunk a leghatékonyabbak

Idegenben győzött Biegner Dániel csapata.

Király SE U12 – Illés Akadémia U12 0–4 (0–0, 0–0, 0–4, 0–0)
Illés Aka. U12:
Guba – Lakics, Horváth D., Tóth D., Dominek – Rajos, Molnár B., Papp – Németh B. Cserék: Hende N. – Novák B., Dávid, Vigh, Sömenek. Vezetőedző: Biegner Dániel.
Gólszerzők: Rajos (45., 0–1; 49., 0–2), Lakics (52., 0–3; 59., 0–4)

Az újperinti mérkőzés során végig sok helyzetet alakítottunk ki: mind a labdaszerzéseket követően, mind felépített játékból. Már az első két felvonásban is voltak nagy lehetőségeink, aztán a harmadikban már góloknak is örülhettünk! A 45. percben Lakics Roland oldalszabadrúgását Rajos Ádin közvetlen közelről tette a kapuba, 0–1. Négy perc múlva Lakics Roland tört kapura, elsőre a kapusba lőtt, ám a kipattanót a két védővel a nyakán érkező Rajos Ádin szerezte meg, egy csellel mindkettőjüket átverte és az üres kapuba passzolt, 0–2. Újabb három perc elteltével megint a Lakics–Rajos-páros hozott össze találatot: Rajos Ádin kapott labdát a középpályán, jól tolta azt meg, majd indítását Lakics Roland értékesítette, 0–3! A III. felvonás zárásaként Lakics Roland 20 méteres szabadrúgásból lőtt a hosszú felső sarokba, 0–4. A játék képe ezek után sem változott, újból betalálnunk azonban nem sikerült, így 4–0-s idegenbeli sikert arattunk a második fordulóban.

A mai mérkőzésen minden kerettag minimum 40 perc játéklehetőséget kapott. A múlt heti játékunkhoz képest előrelépés volt, hogy a sok helyzetből négynél jó döntést hoztunk! A célunk az, hogy napról napra és mérkőzésről mérkőzésre jobbak tudjunk lenni: ehhez elengedhetetlen lesz a szenvedélyes, kezdeményező játék