Izgalmas mérkőzést játszott idegenben Biegner Dániel együttese.

Zalaegerszegi TE FC U12 – Illés Akadémia U12 3–1 (0–0, 0–1, 0–0, 3–0)
Illés Aka. U12: Guba – Novák B., Horváth D., Tóth D., Dominek – Rajos, Molnár B., Sömenek – Lakics. Cserék: Hende N. – Németh B., Angler N., Papp O., Vigh, Dávid. Vezetőedző: Biegner Dániel.
Gólszerző: Lakics (27., 0–1)

Nyugat-dunántúli derbire utazott Zalaegerszegre az Illés Akadémia U12: tulajdonképpen a mérkőzés első órája, azaz első három negyed teljesen kiegyenlített mérkőzést hozott. A zöld-fehérek azt a futballt mutatták, amit látni szeretnénk. Ennek eredménye volt, hogy a 27. percben a vezetést is meg tudtuk szerezni: egy remek Németh Botond–Lakics Roland-kombináció végén utóbbi klasszis mozdulattal emelte át az egerszegi kapust, 0–1! Remekül felépített akció végén szereztük meg a vezetést.

A harmadik negyed azon periódusában, amikor áthelyeződött a játék a mi térfelünkre, volt több lehetőségünk is kontrákat vezetni, azonban sajnálatos módon rendre rossz döntéseket hoztunk.

A záró felvonásban egy átlövést követően egyenlített a ZTE, mi pedig kapkodni kezdtünk ezután, több labdát is eladtunk, az agilisan játszó hazaiak pedig érvényre tudták juttatni agilitásukat és végül 3–1-re nyertek.

Amennyiben ez a mai egy felnőttderbi lett volna, akkor a vereség ellenére mi is  tapsot kaptunk volna az akaratért és a hozzáállásunkért. A meccs hajrájában kapkodásunkat megbüntette az ellenfél

– nyilatkozta Biegner Dániel vezetőedző.