Kevés volt ma a jó teljesítmény az Illés Akadémia U17-ben.

Illés Akadémia U17 – Debreceni VSC U17 0–2 (0–1)
Illés Aka. U17:
Őri K. – Klement (Bolla Á., 46.), Tasnádi, Nyári (Molnár L., 75.) – Markó, Söptei, Szele (Szilvási, 64.), Papp M. – Sipos-Kiss, Tóth E. (Tóth K., 64.), Sági (Kelemen M., 69.). Vezetőedző: Kovács László.

Mindkét csapat két mérkőzésen szerzett egy ponttal várta az U17-es Kiemelt bajnokság szombathelyi találkozóját. A vendégek kezdtek jobban, előnybe is kerültek a 11. percben: egy oldalról érkező beadás után a hosszú saroknál érkező támadó fejjel volt eredményes. 0–1 után többet volt nálunk a labda, de sebességben nem léptünk akkorát előre, hogy egyenlíteni is tudjunk.

A szünetet követően is igyekeztünk nyomás alatt tartani a vendégeket, ám közben újból a Kisloki talált be. A 64. percben egy 21 méteres vendégátlövés a kapufáról vágódott le, amit a piros-fehérek másik támadója a kapunkba kotorta, 0–2. Ez a második találat megpecsételte a sorsunkat, elkedvetlenedtünk ezt követően, így 2–0-ra a vendégek nyertek.

Agresszivitásban alulmaradtunk ma. A vendégvezetés után átadták számunkra a területet, ebből kellett volna operálnunk, ám csak átlövésig jutottunk. A szünet után váltottunk, ám ma kevés volt a jó teljesítmény, így pedig nem lehet mérkőzést nyerni. Megérdemelt győzelmet aratott a Debrecen