3.hely.Hungast kupa Budapest U 13

HUNGAST KUPA 2014

U 13

Budapest Fáy utca 2014.04.18-19.

A 2001”-es (U13) korosztály hat csapatos nagypályás tornán vett részt , a Vasas Kubala Akadémia szervezésében.

A csapatokat két, háromfõs csoportra osztották, ahol körmérkõzéssel (2×30 perc) döntötték el a sorrendet. Másnap kerültek megrendezésre a helyosztó mérkõzések (2×40 perc). A két csoport elsõ helyezettjei a döntõt, második helyezettjei a harmadik helyért, míg a harmadik helyezettek az ötödik helyért mérkõztek.

Csoportmérkõzések:

1. Pécsi MFC – Illés Akadémia                  0 : 3     (0 : 2) g.: Edelényi B. Huszti A. Burai E.
  2. DVSC – Illés Akadémia                           3 : 1     (3 : 1) g.: Burai E
  3. Illés Akadémia – Vasas Kubala Akadémia     2 : 2      (1 : 2) g.: Burai E. (2)
  4. Tizenegyesekkel                                                     4 : 3      g.: Balogh F. Burai E.

Értékelés:

Összességében a látottak alapján elégedett voltam a csapattal. A debreceni mérkõzés elsõ negyed óráját leszámítva, nagyon jó volt a hozzáállás és a koncentráció. Kemény mérkõzések voltak, sajnos két sérülést is összeszedtünk, de a fejlõdésünk szempontjából szükségünk van ilyen mérkõzésekre. Itt már kiütköznek a fizikális különbségek, tapasztaltuk is õket, de játékban egyetlen csapat ellen sem vallottunk szégyent, sõt egyedüli csapatként, még három 2002-es születésû is pályára lépett. Minden játékosom játszott minimum egy félidõt (ez nem mondható el a többi csapatról) a mérkõzéseken és külön öröm, hogy két különdíjat is elhoztunk.

A torna legjobb kapusa Nagy Bence (a másik kapusunk is remekül védett) és a torna gólkirálya (megosztva) Burai Erik.