A Női NB I-re készülnek leánynövendékeink közül kilencen

A Női NB I-re készülnek leánynövendékeink közül kilencen

Sok-sok Illés Akadémia-játékossal a keretében kezdte meg a felkészülést a Viktória.

Július első teljes hetében megkezdte a Női NB I 2025/2026-os idényére való felkészülést a Viktória FC. A szombathelyi lányok Markó Edina irányításával az Illés Akadémián edzenek. A rajt augusztusban lesz.

Májusban a 2006-os korosztályunktól búcsúztunk el az akadémián, így ők már csak a felnőttek között szerepelhetnek. Azonban a fiataljaink közül Alasz Hanna, Bényei Bernadett, Csanádi Kata, Kocsi Petra, Licskai Léna, Márkus Gréta Müller Zsófia, Polovics Dorina és Sági Fruzsina is a „nagyokkal” kezdték meg a felkészülést. Közülük Kocsi Petra, Alasz Hanna és Müller Zsófia már bemutatkozhattak az NB I-ben.

A lányok a tavalyi NB II-es bajnokságot 100%-os teljesítménnyel megnyerő Budaörssel, a bécsi Rapiddal, a szlovén Radomljével és fiú utánpótlás-csapatokkal is megmérkőznek a felkészülés alatt.