2014.02.09-Goldsmidt Kupa -2002Ezüstérem számunkra és Sturm gyõzelem a tornán.

Woth Ádám a legjobb gollövõ.

 

Goldsmidt Kupa – Nemzetközi Teremlabdarúgó Torna – U12

                        2014. február 9. vasárnap – Bük

                                      

                                   Sorsolás – Idõrend

 

 

 

          A csoport:                                           B csoport:

 

          Illés Akadémia Szombathely             Vasi Foci Akadémia  SE Szombathely

          Zalaegerszegi TE                               Videoton FC Székesfehérvár

          SDM Domino Bratislava                   SK Sturm Graz

          Újpesti TE  Budapest                        Mészöly Focisuli Budapest

                                                                        

 

 

10:00   Illés Akadémia – Zalaegerszeg                             5 : 0 

 

10:20   SDM Domino Bratislava – Újpest                       0 : 2

 

10:40   Vasi Foci Akadémia SE – Videoton                     4 : 3

 

11:00   Sturm Graz – Mészöly FS.                                   2 : 1

 

11.20   SDM Domino Bratislava – Illés Akadémia         0 : 5

 

11:30   Újpest – Zalaegerszeg                                           3 : 4

 

11:50   Sturm Graz – Vasi Foci Akadémia SE                5 : 1

 

12:10   Mészöly FS – Videoton                                         2 : 4

 

12:30   Illés Akadémia – Újpest                                        3 : 2

 

12:50   Zalaegerszeg  –  SDM Domino Bratislava          7 : 2

 

13:10   Vasi Foci Akadémia SE  – Mészöly FS.               3 : 2

 

13:30    Videoton FC – Sturm Graz                                 0 : 6

 

13:50    Újpest – Mészöly FS.                                          0 : 0  / te. 8 : 9 /

 

14:10    Videoton – Domino Bratislava                           4 : 0

 

14:30   Illés AKA – VAFA SE                                           4 : 0                                                     

14:50   Sturm Graz – Zalaegerszeg                                  4 : 1  

 

15:10   Újpest – Domino Bratislava                                4 : 1             7. helyért

 

15:30   Mészöly FS.- Videoton                                         2 : 0             5. helyért

 

15:50    VAFA SE – Zalaegerszeg                                    3 : 3  /te. 3 : 2/  3. helyért 

 

16:10   Sturm Graz – Illés AKA.                                     3 : 2            Döntõ / Finale

 

A Goldsmidt Kupa végerdménye :

 

1. SK Sturm Graz

2. Illés AKA.

3. Vasi Foci Akadémia SE

4. Zalaegerszegi TE

5. Mészöly Focisuli

6. Videoton FC

7. Újpesti TE

8. SDM Domino Bratislava