2014.05.08-Malesov:2001-es Ezüstérem a Memorial Frantiska Lhotáka tornán

A tornáról  ITT

FOTÓK ITT

 

 

 

 

 

 

 
  Foto z turnaje najdete na adrese :  www.turnajmalesov.rajce.net   a na www.svoboda.info 

 

 É H R A C Í      P L Á N Ê

                                                                              8.5.2014

 

  Skupina   MODRÁ :                                                                     Skupina  ÈERVENÁ :

 

    SK DYNAMO ÈESKÉ BUDÌJOVICE                                                      AC  SPARTA  PRAHA

    SK SLAVIA PRAHA                                                                                 ILLES AKAEMIA SZOMBATHELY (HU)

    SK   MALEŠOV                                                                                        FK  ÈÁSLAV                            

    1.FK PØÍBRAM                                                                                        FC BANÍK  HORNÁ  NITRA ( SR)  

    ŠK SLOVAN BRATISLAVA(SR)                                                               FK  VYSOÈINA JIHLAVA   

                                                                                                                                                                                                                   

                                                                  HRACÍ DOBA VE SKUPINÌ  1 x 20 min.

 

                                                               V Ý S L E D K Y

 

Høištì è.1  Høištì è.2

MALEŠOV – SLOVAN BRATISLAVA     O:1

 

ÈÁSLAV – ILLES Akademia Szombathely  0:5

SLAVIA PRAHA – ÈESKÉ BUDÌJOVICE  2:1

 

HORNÁ NITRA SPARTA PRAHA  

O:1

MALEŠOV – PØÍBRAM  

O:1

 

JIHLAVA – ÈÁSLAV 

 4:0

ILLES Ak. Szombathely – SPARTA PRAHA 

O:1

 S. BRATISLAVA –    SLAVIA    PRAHA                                                                 2                            2:0

HORNÁ NITRA – JIHLAVA

 3:1

 

PØÍBRAM ÈESKÉ BUDÌJOVICE   

3:0

MALEŠOV – SLAVIA PRAHA 

 1:2

 

ÈÁSLAV – SPARTA PRAHA 

0:4

S. BRATISLAVA – ÈESKÉ BUDÌJOVICE 

2:0

 

ILLES Ak. Szombathely HORNÁ NITRA 

4:0

JIHLAVA – SPARTA PRAHA

  O:3

 

PØÍBRAM SLAVIA PRAHA

  0:1

ÈÁSLAV – HORNÁ NITRA 

0:4

 

MALEŠOV – ÈESKÉ BUDÌJOVICE

 0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                             Poøadí   ve skupinách :

 

skupina modrá:                                                                   skupina èervená:

 

                              

                  1.místo   ŠK SLOVAN BRATISLAVA  (SR)                                1.místo     AC  SPARTA  PRAHA

 

 

                   2.místo         SK SLAVIA PRAHA                                                2.místo    ILLES AKAEMIA SZOMBATHELY ( HU)

 

 

                  3.místo        1.FK PØÍBRAM                                                            3.místo  FC BANÍK  HORNÁ  NITRA ( SR)  

 

                                                                     

                  4.místo       SK   MALEŠOV                                                            4.místo   FK  VYSOÈINA JIHLAVA   

 

 

                  5.místo         SK DYNAMO ÈESKÉ BUDÌJOVICE                    5.místo  FK  ÈÁSLAV                            

Zápasy   o    umístìní :

 

             VÍTÌZOVÉ  SKUPIN  JDOU   PØÍMO  DO SEMIFINÁLE

 

                                                                                              Hrací doba  1 x  25 min.

                                                                                 

 

Malé  ètvrtfinále:          SK  MALEŠOV   –   FK  ÈÁSLAV    4:0

 

                                   ÈESKÉ BUDÌJOVICE  –  FK  VYSOÈINA JIHLAVA  0:1 

                              

 

 

VELKÉ  ètvrtfinále:   SK SLAVIA PRAHA –  FC BANÍK  HORNÁ  NITRA ( SR)  0:4

 

                                  1.FK PØÍBRAM   – ILLES AKAEMIA SZOMBATHELY ( HU)  0:3

 

semifinále :

 

 ŠK SLOVAN BRATISLAVA  (SR)  –    ILLES AKAEMIA SZOMBATHELY ( HU)  1:1

                                                                                                     (  penalty 2:1)

 

 

AC  SPARTA  PRAHA   –   FC BANÍK  HORNÁ  NITRA ( SR)   2:1

 

 

 

   o  9.místo                FK  ÈÁSLAV –  ÈESKÉ BUDÌJOVICE      1:7

 

 

   o 7.místo                     SK  MALEŠOV –    FK  VYSOÈINA JIHLAVA   1:0

 

 

 o  5.místo :                   SK SLAVIA PRAHA –  1.FK PØÍBRAM      3:1

 

 

 

 

 

     o  3.MÍSTO  :  

 

 

ŠK SLOVAN BRATISLAVA  (SR)  –   FC BANÍK  HORNÁ  NITRA ( SR)    2:1

     

FINÁLE                   hrací doba   2 x 15 min.  +  5 min. pøestávka

 

 

 

 

AC  SPARTA  PRAHA  –  ILLES AKAEMIA SZOMBATHELY ( HU) 

 

                                        1:0 ( 0:0)

 

Branka : 27´ Denis  Aliagiè  

 

Sestava  –  AC SPARTA   PRAHA  :

 Vojtìch  Absolón  – Hlo¾ek Adam , Patrik  Vydra , Viktor  Zentrich, Matouš  Babka , Petr  Pudhorocký ,   Denis  Aliagiè , Adam Petrou , Filip Zelenka   tr. p. Mrázek Roman

 

Sestava – ILLES AKAEMIA SZOMBATHELY ( HU) :

Ferenc Balogh – Bence Bokor , Erik  Burai , Tibor Buti , Áron Doktorics , Márk Honáth , András  Huszti ,Bence Illés, Imre Kánya , Bence Nagy , Akos  Illés        tr. p. Szabó

 

       VYHLÁŠENÍ       VÝSLEDKÙ    16.roèníku Memoriálu  FR.LHOTÁKA

 

Nejlepší  hráèi jednotlivých  týmu  ( dle výbìru trenérù týmù):  

                         

   FC VYSOÈINA JIHLAVA        :  Ondøej Nováèek

 

                                

   AC    SPARTA    PRAHA           : Petr Podhorácký 

 

 

   FC BANÍK HORNÁ NITRA (SR)    Jozef Blaho

 

 

    1. FK   PØÍBRAM             : Daniel Lojín

 

 

   ILLES Akademia SZOMBATHELY (HU)   :    Márk  Honáth

 

 

    SK DYNAMO ÈESLÉ BUDÌJOVICE      :  Pavel  Trnka

 

 

     FK   ÈÁSLAV        Kryštof   Schovánek

 

 

     SK   MALEŠOV    :  Matìj Veselý

 

 

     ŠK  SLOVAN  BRATISLAVA (SR)          :  Adrián  Panèík

 

 

      SK  SLAVIA  PRAHA     :    Tomáš  Vlèek

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   

   VYHLÁŠENÍ       VÝSLEDKÙ    16.roèníku Memoriálu  FR.LHOTÁKA  :

 

                                            Nejlepší jednotlivci urèené komisí turnaje:     

 

 

  Cenu  JOSEFA  KLEÈÁKA       získal    hráè    Adam  HLO®EK   ( AC Sparta Praha)

 

 

                                       

  

 Støelec nejrychlejšího gólu turnaje  byl   David  KODÌRA ( SK Malešov)

                                                                                                  – branka ve 12 sec.

 

 

                                           

 Nejlepší brankáø  turnaje  :   Martin  DANIHEL  ( ŠK  Slovan Bratislava)

 

 

 

 

Nejlepší   støelec    turnaje :  Imre  KÁNYA   (ILLES Akademia SZOMBATHELY )  

                                        

                                            – poèet branek   9

                                        

 

 

 

 

 Nejlepší   hráè     turnaje  :  Adrián  MOJ®ÍŠ   (FC BANÍK HORNÁ NITRA)

 

 

                                       

 

 

 

   CELKOVÉ       POØADÍ    16.roèníku Memoriálu  FR.LHOTÁKA 

 

 

Na   10.  místì  se   umístil  tým        FK  ÈÁSLAV      

 

 

 Na 9. místì  se  umístil  tým      SK DYNAMO ÈESLÉ BUDÌJOVICE     

 

Na  8.   místì  se  umístil  tým    FC VYSOÈINA JIHLAVA

 

 

Na  7místì  se  umístil  tým     SK   MALEŠOV   

 

 

Na  6.  místì  se  umístil  tým    1. FK   PØÍBRAM        

 

 

 Na  5.  místì  se  umístil  tým  SK  SLAVIA  PRAHA     

 

 

Na  4.  místì  se  umístil  tým  FC BANÍK HORNÁ NITRA (SR)   

 

  

 Na  3.  místì  se  umístil  tým  ŠK  SLOVAN  BRATISLAVA (SR)          

 

 

 

    Na  2.  místì  se  umístil  tým  ILLES Akademia SZOMBATHELY (HU)  

 

 

                

   VÍTÌZEM  TURNAJE  16.roèníku Memoriálu Fr.Lhotáka    

 

 

 

    je tým              AC  SPARTA  PRAHA 

 

 

 

Foto z turnaje najdete na adrese :  www.turnajmalesov.rajce.net   a na www.svoboda.info