2014.05.01-Bécs-2001

Cordial Cup Qualifikation 2014
Raiffeisen Jugendturnier
1.FC Bisamberg U13

Csapatunk bejutott a pünkösdi Európa Döntöbe,melyet az ausztriai Tirolban,Kitzbühben rendeznek.Eredmények lsd.bõvebben

Leendõ ellenfelek listája ITT

Érdekesség ,pár éve a ma már Milánban játszó Tamás Krisztián (1995) is itt szerepelt elõször szombathelyi színekben.

 

 

Finale
Finale P1 17:15 – 17:50 GAK – Juniors : Illés – AKA Szombathely 0 : 3
Endergebnis

1. Illés – AKA Szombathely
2. GAK – Juniors
3. SV Schwechat
4. SC Team Wiener Linien
5. FC Stadlau
6. FK Admira Prag
7. LAZ Judenburg Mix
8. FAC Team für Wien
9. FC Hellas Kagran
10. SV Essling
11. Wiener Sportklub
12. Admira Technopool
13. FC SUSA Vienna
14. 1. FC Bisamberg
15. ASC Marathon Korneuburg
16. SV Spk Waidhofen/Thaya

Datum: Donnerstag, 1. Mai 2014
Beginn:
Ort: Sportplatz 1.FC Bisamberg
Gruppe A Gruppe B Spielzeit 20 min
1. FC Bisamberg SV Spk Waidhofen/Thaya Halbfinale und Finale 2 x 15 min
FC Stadlau SC Team Wiener Linien
GAK – Juniors LAZ Judenburg Mix P1 – Spiel auf Platz 1
Wiener Sportklub FC Hellas Kagran P2 – Spiel auf Platz 2
Gruppe C Gruppe D TA – Tor A
FC SUSA Vienna ASC Marathon Korneuburg TB – Tor B
SV Schwechat FAC Team für Wien TC – Tor C
FK Admira Prag LURKO – AKA Szombathely TD – Tor D
SV Essling Admira Technopool
Spiele, Gruppe A
A1 Spiel P1 9:30 – 9:50 1. FC Bisamberg : FC Stadlau 0 : 3
A2 Spiel P2 9:30 – 9:50 GAK – Juniors : Wiener Sportklub 3 : 1
A3 Spiel P1 11:10 – 11:30 1. FC Bisamberg : GAK – Juniors 0 : 4
A4 Spiel P2 11:10 – 11:30 FC Stadlau : Wiener Sportklub 2 : 1
A5 Spiel P1 12:50 – 13:10 Wiener Sportklub : 1. FC Bisamberg 1 : 0
A6 Spiel P2 12:50 – 13:10 FC Stadlau : GAK – Juniors 0 : 2
Tabelle, Gruppe A
Punkte
1. GAK – Juniors 9 9 : 1
2. FC Stadlau 6 5 : 3
3. Wiener Sportklub 3 3 : 5
4. 1. FC Bisamberg 0 0 : 8
Spiele, Gruppe B
B1 Spiel P1 9:55 – 10:15 SV Spk Waidhofen/Thaya : SC Team Wiener Linien 0 : 5
B2 Spiel P2 9:55 – 10:15 LAZ Judenburg Mix : FC Hellas Kagran 2 : 0
B3 Spiel P1 11:35 – 11:55 SV Spk Waidhofen/Thaya : LAZ Judenburg Mix 0 : 1
B4 Spiel P2 11:35 – 11:55 SC Team Wiener Linien : FC Hellas Kagran 2 : 0
B5 Spiel P1 13:15 – 13:35 FC Hellas Kagran : SV Spk Waidhofen/Thaya 4 : 0
B6 Spiel P2 13:15 – 13:35 SC Team Wiener Linien : LAZ Judenburg Mix 2 : 0
Tabelle, Gruppe B
Punkte Torverhältnis
1. SC Team Wiener Linien 9 9 : 0
2. LAZ Judenburg Mix 6 3 : 2
3. FC Hellas Kagran 3 4 : 4
4. SV Spk Waidhofen/Thaya 0 0 : 10
Cordialcup Qualifikation 2014
U13 Raiffeisen Jugendturnier Bisamberg
9:30 Uhr
Torverhältnis
Datum: Donnerstag, 1. Mai 2014
Beginn:
Ort: Sportplatz 1.FC Bisamberg
Cordialcup Qualifikation 2014
U13 Raiffeisen Jugendturnier Bisamberg
9:30 Uhr
Gruppe A Gruppe B Spielzeit 20 min
1. FC Bisamberg SV Spk Waidhofen/Thaya Halbfinale und Finale 2 x 15 min
FC Stadlau SC Team Wiener Linien
GAK – Juniors LAZ Judenburg Mix P1 – Spiel auf Platz 1
Wiener Sportklub FC Hellas Kagran P2 – Spiel auf Platz 2
Gruppe C Gruppe D TA – Tor A
FC SUSA Vienna ASC Marathon Korneuburg TB – Tor B
SV Schwechat FAC Team für Wien TC – Tor C
FK Admira Prag Illés  – AKA Szombathely TD – Tor D
SV Essling Admira Technopool
Spiele, Gruppe C
C1 Spiel P1 10:20 – 10:40 FC SUSA Vienna : SV Schwechat 0 : 2
C2 Spiel P2 10:20 – 10:40 FK Admira Prag : SV Essling 1 : 0
C3 Spiel P1 12:00 – 12:20 FC SUSA Vienna : FK Admira Prag 0 : 4
C4 Spiel P2 12:00 – 12:20 SV Schwechat : SV Essling 2 : 0
C5 Spiel P1 13:40 – 14:00 SV Essling : FC SUSA Vienna 1 : 0
C6 Spiel P2 13:40 – 14:00 SV Schwechat : FK Admira Prag 2 : 0
Tabelle, Gruppe C
Punkte Torverhältnis
1. SV Schwechat 9 6 : 0
2. FK Admira Prag 6 5 : 2
3. SV Essling 3 1 : 3
4. FC SUSA Vienna 0 0 : 7
Spiele, Gruppe D
D1 Spiel P1 10:45 – 11:05 ASC Marathon Korneuburg : FAC Team für Wien 0 : 3
D2 Spiel P2 10:45 – 11:05 Illés – AKA Szombathely : Admira Technopool 0 : 0
D3 Spiel P1 12:25 – 12:45 ASC Marathon Korneuburg : LURKO – AKA Szombathely 0 : 3
D4 Spiel P2 12:25 – 12:45 FAC Team für Wien : Admira Technopool 1 : 0
D5 Spiel P1 14:05 – 14:25 Admira Technopool : ASC Marathon Korneuburg 3 : 0
D6 Spiel P2 14:05 – 14:25 FAC Team für Wien : Illés – AKA Szombathely 0 : 2
Tabelle, Gruppe D
Punkte Torverhältnis
1. Illés – AKA Szombathely 7 5 : 0
2. FAC Team für Wien 6 4 : 2
3. Admira Technopool 4 3 : 1
4. ASC Marathon Korneuburg 0 0 : 9
Datum: Donnerstag, 1. Mai 2014
Beginn:
Ort: Sportplatz 1.FC Bisamberg
Cordialcup Qualifikation 2014
U13 Raiffeisen Jugendturnier Bisamberg
9:30 Uhr
Zwischenrunde 1 – Platz 9 – 16
P1 14:35 – 14:55 1. FC Bisamberg : SV Spk Waidhofen/Thaya 1 : 0
P2 14:35 – 14:55 FC SUSA Vienna : ASC Marathon Korneuburg 2 : 1
P1 15:00 – 15:20 Wiener Sportklub : FC Hellas Kagran 0 : 2
P2 15:00 – 15:20 SV Essling : Admira Technopool 2 : 1
Elfmeterschießen Platzierung 9 – 16
TD 15:25 – 15:35 SV Spk Waidhofen/Thaya : ASC Marathon Korneuburg 6 : 7
TC 15:25 – 15:35 1. FC Bisamberg : FC SUSA Vienna 2 : 3
TB 15:25 – 15:35 Wiener Sportklub : Admira Technopool 3 : 1
TA 15:25 – 15:35 FC Hellas Kagran : SV Essling 3 : 1
Pokalübergabe Plätze 9 – 16
Zwischenrunde 2 – Platz 5 – 8
Spiel S5 P1 15:40 – 16:00 FC Stadlau : LAZ Judenburg Mix 2 : 1
Spiel S6 P2 15:40 – 16:00 FK Admira Prag : FAC Team für Wien 1 : 0
Halbfinale
Spiel H1 P1 16:05 – 16:35 GAK – Juniors : SC Team Wiener Linien 0 : 0
Strafstoßschießen 2 : 0
Spiel H2 P2 16:05 – 16:35 SV Schwechat : Illés – AKA Szombathely 0 : 1
Spiel S1
Platz 13/14
Platz 11/12
Platz 9/10
Spiel S2
Spiel S3
Spiel S4
Platz 15/16
Datum: Donnerstag, 1. Mai 2014
Beginn:
Ort: Sportplatz 1.FC Bisamberg
Cordialcup Qualifikation 2014
U13 Raiffeisen Jugendturnier Bisamberg
9:30 Uhr
Elfmeterschießen um Platz 5 – 8
Platz 7/8 TD 16:40 – 16:50 LAZ Judenburg Mix : FAC Team für Wien 2 : 0
Platz 5/6 TC 16:40 – 16:50 FC Stadlau : FK Admira Prag 2 : 1
Spiel um Platz 3 und 4
kl. Finale P1 16:40 – 17:10 SC Team Wiener Linien SV Schwechat 1 : 1
Strafstoßschießen 4 5
Finale
Finale P1 17:15 – 17:50 GAK – Juniors : LURKO – AKA Szombathely 0 : 3
Endergebnis 1. Illés  – AKA Szombathely
2. GAK – Juniors
3. SV Schwechat
4. SC Team Wiener Linien
5. FC Stadlau
6. FK Admira Prag
7. LAZ Judenburg Mix
8. FAC Team für Wien
9. FC Hellas Kagran
10. SV Essling
11. Wiener Sportklub
12. Admira Technopool
13. FC SUSA Vienna
14. 1. FC Bisamberg
15. ASC Marathon Korneuburg
16. SV Spk Waidhofen/Thaya