2014.02.08-EPCOS Kupa Bük-20015.helyen végzett csapatunk a nemzetközi tornánkon.

 

         EPCOS Kupa – Nemzetközi Teremlabdarúgó Torna – U13

                                2014. február 8. szombat – Bük

                                      

                                       Sorsolás – Auslosung

 

 

 

          Gruppe / A csoport:                           Gruppe / B csoport:

 

          Illés Akadémia Szombathely/ H /      Bük  / H /

          Zalaegerszegi TE / H /                       Videoton FC Székesfehérvár / H /

          FA Slovmatic Bratislava / SK /         FAZ -OST / A /

          Mészöly Focisuli / H /                        AS Trencín  / SK /

          SK Sturm Graz / A /                          Ferencváros TC / H /         

 

 

9:30    Illés Aka. – Zalaegerszegi TE                               1 : 4 

 

9:47   Bük – Videoton FC                                               2 : 5

 

10:04   FA Bratislava – Mészöly Focisuli                       2 : 3

 

10:21    FAZ -OST – AS Trencín                                      0 : 5

 

10:38   SK Sturm Graz – Illés Aka.                                 9 : 2 

 

10:55   Ferencváros – Bük                                               5 : 0

 

11:20  FA Bratislava – Zalaegerszegi TE                        0 : 2

 

11:37   FAZ -OST – Videoton FC                                    0 : 2

 

11:54   Mészöly Focisuli – SK Sturm Graz                    1 : 4

 

12:11   AS Trencín – Ferencváros                                    2 : 1

 

12:28   Illés Aka. – FA Bratislava                                    3 : 0

 

12:45   Bük – FAZ -OST                                                  4 : 3

 

13:02   Zalaegrszegi TE – Mészöly Focisuli                   5 : 0

 

13:19   Videoton FC – AS Trencín                                   2 : 1

 

13:36   SK Sturm Graz –  FA Bratislava                        8 : 1 

 

13:53   Ferencváros – FAZ -OST                                    5 : 2

 

14:10   Mészöly Focisuli – Illés Aka.                               1 : 9

 

14:27   AS Trencín – Bük                                                 6 : 0

 

14:44   Zalaegerszegi TE – SK Sturm Graz                   3 : 2

 

15:01   Videoton FC – Ferencváros                                 2 : 2

 

15:20   Zalaegerszeg – AS Trencín                                   3 : 2             elõdöntõ

 

15:40   Videoton – Sturm Graz                                       1 : 6             elõdöntõ

 

16:00   Faz OST – FA Bratislava                                    3 : 1             9. helyért

 

16:20   Mészöly FS – Bük                                                 8 : 2             7. helyért

 

16:40   Illés AKA. – Ferencváros                                     5 : 4             5. helyért

 

17:00   Videoton – AS Trencín                               1 : 0             3. helyért

 

17:20   Sturm Graz – Zalaegerszeg                                 4 : 2             Döntõ

 

 

 

Az Epcos Kupa végeredménye :      

 

1. SK Sturm Graz

2. Zalaegerszegi TE       

3. Videoton FC

4. AS Trencín

5. Illés AKA.

6. Ferencvárosi TC

7. Mészöly Focisuli

8. Bük

9. FAZ – Ost

10. FA Bratislava